Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

Faniseshop

Jastëk elektrik me 4 koka masazhi

Jastëk elektrik me 4 koka masazhi

Çmimi normal €30,00 EUR
Çmimi normal €45,00 EUR Çmimi me zbritje €30,00 EUR
Zbritje E shitur
Taksa është e përfshirë.

Masazher elektrik i qafës për momente relaksi, pushimi dhe rinovimi në shtëpi, në zyrë dhe në makinë. Jastëkun elektrik masazhues mund ta përdorni në pjesë të tjera të trupit tuaj si: qafë, shpinë, bel, bark, të pasme, biceps, pëllëmbë, viça etj.

Specifikimet:

 • Nxehet me lëvizje në të kundërt ose në drejtim të akrepave të orës.
 • Ai pushon pjesët e trazuara të trupit tuaj.
 • Kontribuon në qarkullimin e duhur të gjakut në trupin tuaj.
 • E domosdoshme për shoferët profesionistë, por edhe për ata që kalojnë orë të gjata në makinë.
 • Dizajn ergonomik, i vendosur lehtësisht në mbështetësen e kokës së makinës me rripin elastik.
 • Pajisje ideale për të moshuarit dhe jo vetëm.
 • I lëvizshëm dhe i lehtë.
 • Lehtë për t'u përdorur.
 • Punon me energji elektrike.

Çfarë përfshihet:

 • Përshtatës 12 V për përdorim në çakmakun e makinës.
 • Transformator 12 volt për përdorim shtëpiak.
Shikoni të gjitha detajet