Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

AUTOLINE

MBROJTJE NGA DIELLI I PARAPRAVE TË BRENDSHME TË MAKINËS

MBROJTJE NGA DIELLI I PARAPRAVE TË BRENDSHME TË MAKINËS

Çmimi normal €18,00 EUR
Çmimi normal Çmimi me zbritje €18,00 EUR
Zbritje E shitur
Taksa është e përfshirë.
Madhësia
Ombrellë e brendshme mbrojtëse nga dielli për xhamin e përparmë të makinës. Mbron brendësinë e makinës nga dielli dhe rrezet e tij të dëmshme, duke mbajtur temperaturën e hapësirës në nivele më të ulëta. Paloset dhe shpaloset lehtësisht, si një çadër normale, gjë që e bën të lehtë instalimin dhe është plotësisht i pajtueshëm me shumicën e automjeteve. -mbron nga rrezatimi i tepërt diellor -mban temperaturën e dhomës në nivele më të ulëta -paloset dhe shpaloset lehtësisht, si një çadër normale -instalim i lehtë Materiali: Pëlhurë argjendi 170T Çanta lëkure.
Shikoni të gjitha detajet