Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

Faniseshop

Sistemi i pezullimit të stërvitjes me rrip fitnesi - C1078

Sistemi i pezullimit të stërvitjes me rrip fitnesi - C1078

Çmimi normal €19,90 EUR
Çmimi normal €33,00 EUR Çmimi me zbritje €19,90 EUR
Zbritje E shitur
Taksa është e përfshirë.

Sistemi i pezullimit të stërvitjes me rrip fitnesi - C1078

Sistemi i pezullimit të stërvitjes me rrip të Fitness stërvit trupin në mënyrë harmonike sepse nuk i tendosin nyjet dhe tendinat. Ju arrini elasticitetin, ekuilibrin, forcën, muskulaturën perfekte. Sistemi i stërvitjes me rripa fitnesi ju lejon të rregulloni vështirësinë e ushtrimeve.

  • 2 Rripa
  • 1 Rrip lidhës
  • 1 Pykë dere
  • 1 Qese magazinimi sportive
Shikoni të gjitha detajet