Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

First Austria

First Austria FA-5633-4 Hekur me avull pa tela me pjatë qeramike 2400 W

First Austria FA-5633-4 Hekur me avull pa tela me pjatë qeramike 2400 W

Çmimi normal €69,90 EUR
Çmimi normal €85,00 EUR Çmimi me zbritje €69,90 EUR
Zbritje E shitur
Taksa është e përfshirë.
Titulli

Hekur me avull pa tela me fuqi 2400W. Mund të përdoret gjithashtu pa kabllon e lidhjes me bazën për lehtësi edhe më të madhe. Ju gjithashtu mund të hekurosni vertikalisht në mënyrë që të mund të hekurosni lehtësisht perdet ose pallton. Veshja qeramike në pjatë e bën atë të rrëshqasë mbi pëlhura dhe e bën atë më të sigurt për rroba. Me një rezervuar uji 450 ml, 52 vrima avulli dhe aftësinë për të prodhuar 20 gram avull në minutë, mund ta bëjë hekurosjen më të lehtë se kurrë.

 • Hekur me avull pa tela
 • Pllakë e qëndrueshme me shtresë qeramike për rrotullim të qetë
 • Përdoreni me ose pa kabllo
 • Funksioni i vetëpastrimit
 • Depozita uji me kapacitet 450 ml
 • Sasia e avullit 20 g / minutë
 • Nuk pikon që rrobat të mos lagen
 • Funksion anti-calc, pa hundë të bllokuara
 • Prodhon avull vertikalisht, ideal për perde
 • I sigurt për t'u përdorur me ujë rubineti
 • Funksioni i spërkatjes së ujit
 • Termostati i temperaturës së pllakës
 • Hekurosja me ose pa avull
 • 52 vrima me avull
 • Treguesi i nivelit të ujit
 • Fuqia: 2400 Watts
 • Gjatësia e kabllit: 1.8 metra
 • Pesha 1.3 kg
 • Përmasat e pllakës: 23.5 x 12 cm
 • Përmasat: 12.5 x 29.5 x 14.5 cm
Shikoni të gjitha detajet