Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

IXCHANGE

Kufje anuluese BT LCD UA51 Pro iXchange

Kufje anuluese BT LCD UA51 Pro iXchange

Çmimi normal €51,99 EUR
Çmimi normal €60,00 EUR Çmimi me zbritje €51,99 EUR
Zbritje E shitur
Taksa është e përfshirë.
Funksionimi me shumë pika Butoni shumëfunksional Ekran LCD Bluetooth®: v5.1 me BLE Sinjalizim për thirrjet hyrëse dhe sinjali kundër humbjes Profilet e mbështetura: HSP, HFP, A2DP-AVRCP Gama e funksionimit: 10 m Temperatura e funksionimit: 0-50 gradë Celsius Koha e karikimit: rreth Koha e bisedës 1,5 orë: Deri në 11 orë Koha e muzikës: Deri në 13 orë Koha e gatishmërisë: rreth 500 orë Kapaciteti i baterisë: 110 mAh
Shikoni të gjitha detajet